Keçe Saksının Kullanım Alanları Nelerdir?

Keçe saksının kullanım alanları hem iç mekanlar hem de dış mekanlar olabilir. Evinizin iç duvarları ya da dış duvarlarına harika dikey bahçeler inşa edebilirsiniz. Kolay taşınabilir ve monte edilebilir ürünler oldukça hafiftir.

Ev iç ve dış duvarları haricinde balkon, teras ve bahçe duvarlarına da uygulanabilir. Keçe saksılar gri, yeşil ve siyah renklerde tercih edilebilir. Farklı ölçülere sahiptirler. 50cm x 50cm küçük boyutlu ürünlerden 100cm x100cm büyük boyutlu saksılara kadar seçenekleriniz vardır.

Satın aldığınız ölçülere göre fiyatları değişebilir. Saksıların içinde çiçek, yeşil bitki, sebze ve meyve yetiştirebilirsiniz. Papatyadan begonvile, biberden marula kadar pek çok seçeneğiniz vardır. Keçe saksının kullanım alanları arasında olan balkonlar özellikle çok tercih edilir.

Evinizin balkonu küçükse ve yer saksılarıyla doldurmak istemiyorsanız duvarlarına harika dikey bahçeler kurabilirsiniz. Kendi balkonunuzda çilek yetiştirebilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Güneş ışınlarına karşı dayanıklı olan keçe saksılar ektiğiniz ürünleri aşırı ısıdan koruyarak kurumalarını önler. Yer saksılarının düzensiz görünümünün aksine duvar saksıları düzenli ve temiz görünür.

Ölçülere göre saksı adeti değişim gösterir. Örneğin 50cm x 100cm keçe saksısında 18 adet göz vardır. Dilerseniz her göze farklı çiçek ve bitkiler ekebilirsiniz. Her bir göz farklı renkli çiçeklerle donatıldığında ortaya muazzam bir görüntü çıkar. Kendi sebzelerinizi yetiştirebilir ve güvenle ailenize de yedirebilirsiniz.

No comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir