Keçe Saksıların Boyutları Nelerdir?

Keçe saksı boyutları kullanacağınız alana göre farklı seçeneklere sahiptir. Fiyatları da boyutlara göre değişiklik gösterir. İç ve dış mekanlara uygun olarak üretilen keçe saksıların boyutları şu şekildedir:

  • 50cm x 50cm
  • 100cm x 100cm
  • 50cm x 100cm
  • 100cm x 50cm

İsteğe göre bir ölçüden birkaç adet satın alınıp yan yana konulabilir. Tek bir panelde 18 adet keçe saksı bulunur. Saksıların hepsine aynı ürünü de ekebilirsiniz ya da tek tek farklı ürünler ekebilirsiniz. Sebze, meyve, çiçek, yeşil bitki gibi aklınıza gelebilecek uygun olan her ürün ekilebilir.

Papatya en çok tercih edilen çiçeklerden biridir ve harika kokular verir. Birbirinden güzel ve farklı renklerde papatya yetiştirebilirsiniz. Önemli olan ektiğiniz ürünün yeteri kadar suyunu vermek ve güneş alacak bir yere monte etmektir. Keçe saksı boyutları hafif malzemesi sebebiyle çok fazla yer kaplamazlar. Eğer balkon ya da terasınızda küçük bir alanı bahçeye dönüştürmek istiyorsanız en uygun üründür.

Apartman dairesinde oturuyorsanız kendi doğanızı kendiniz yaratabilirsiniz. Marul, biber gibi sebzeler ekerek taze taze sofralarınızda tüketebilirsiniz. Tamamen organik üretim olduğundan ürettiğiniz sebzeleri dilerseniz satabilirsiniz de.

Yer saksıları çok zahmetli ve fazla yer kaplayan ürünler olduğundan bahçeniz ve balkonunuz için ideal ürünlerdir. Kolaylıkla yıkanabilir ve taşınma durumlarında bozulmadan yer değiştirebilirler. Keçe saksılar ile evinizi güzelleştirmek çok kolay.

3 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir