Keçe Saksılar Kaç Bölmeli Olmalı?

Keçe saksı ebatları kullanacağınız alana uygun olarak farklı seçenekler sunar. 100cm x 100cm, 50cm x 50cm, 50cm x 100cm ya da 100cm x 50cm ölçülerinde dilediğiniz keçe saksıyı sipariş verebilirsiniz.

Ölçülere göre her panelde 18 adet bölme bulunur. Alanınız büyükse çok sayıda bölme satın alınarak yan yana monte edebilirsiniz. Keçe saksıların şu kadar bölmesi olmalı gibi bir durum söz konusu değildir. Bu tamamen sizin isteğinize ve nasıl bir bahçe yaratmak istediğinize bağlıdır. Evinizin iç kısmında bir duvarınızı da yapabilir ya da tüm balkonunuzu dikey bahçe haline getirebilirsiniz.

Sebze, meyve, çiçek, yeşil bitki gibi çok fazla çeşit ürün yetiştirebilirsiniz. Keçe saksı ebatları hafif malzemeden yapıldığı için herhangi bir ağırlık yapmaz. Hava geçiren özelliği sayesinde ürünler sağlıklı bir biçimde yetişir.

Ham maddesi keçe olan saksılar yüzde yüz organiktir. Güneş ışınlarına karşı koruyucudur ve ısıya karşı da dayanıklıdırlar. Asla koku veya kir yapmazlar. Yıkanabilir özelliğe sahip olduğundan uzun süre kullanılabilirler.

Uygun fiyatlara hayallerinizdeki bahçeye kavuşmak için sipariş vermeniz yeterlidir. Ürünler direkt olarak adresinize teslim edilir. Yeşil, gri ya da siyah renkler arasında tercih yapabilirsiniz. Ektiğiniz rengarenk çiçekler ile evinize doğal dekorasyon yapabilir ve bu süreci verimli hale getirebilirsiniz. Keçe saksılar çok uygun fiyatlara evinizde harikalar yaratacak bir üründür.

No comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir