Yatay Keçe Saksı Tasarımları

Yatay keçe saksı tasarımları evimizde kendimize özel küçük bahçelerimizi oluşturabileceğimiz ürünlerdir. Evin iç duvarlarına ya da dış duvarlarına kolaylıkla uygulanabilir. İç mekanlara uygulanan keçe saksılar su geçirmez olduğundan sulama işlemi sırasında asla taşma yapmaz.

Dış mekanlarda kullanılan keçe saksılar ise sulama sırasında fazla gelen suyu kendileri dışarı atar. Böylece ektiğiniz ürünlerin çürümesi de önlenmiş olur. Ayrıca ürünler hava geçirir şekilde tasarlandığı için asla koku yapmaz ve ektiğiniz ürünler sağlıklı bir şekilde yetişirler.

Balkon dekorasyonu olarak kullanılan yatay saksılar küçük balkonlarda harikalar yaratırlar. Eğer şehirde bir apartman dairesinde yaşıyorsanız doğayla iç içe olmak için harika ürünlerdir ve kullanımı çok pratiktir. Yatay keçe saksı tasarımları uygun fiyatlara sahiptir. Cüzi rakamlarla dilediğiniz ölçüde ve adette saksıyı sipariş verebilirsiniz.

Tek bir panelde 18 adet saksı bulunur ve her birine ayrı ürün ekilebilir. Rengarenk çiçekler, yeşil bitkiler, meyve ve sebze ekimi ile çok yönlü kullanıma sahiptir. Ektiğiniz meyve ve sebzeleri dalından koparıp sofranıza götürebilirsiniz. Evinizim içinde kendi ufak tarlanızı oluşturabilirsiniz ve bu işlemi yaparken çevreyi asla kirletmez.

Kolay yıkanabilir olan yatay saksılar boşaltılıp tekrar kullanılabilirler. Uzun süre dayanıklı olan malzemesi ile seneler boyu yapısı bozulmadan, yırtılmadan kullanılır. Hijyenik koşullara uygun üretilmiştir ve yüzde yüz organik maddeden üretilirler. Sağlıklı beslenmenin yolu yatay bahçelerden geçer.

1 Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir