Keçe Saksı Nasıl Kullanılır?

Keçe saksı kullanımı hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda olabilir. Keçe saksı dendiğinde akla en çok duvarda uygulanan çiçek dekorları gelse de uygun koşullar oluştuğunda içerisinde sebze bile yetiştirebilirsiniz.

Keçe saksılar gri, siyah ve yeşil olmak üzere üç renktir ve farklı ölçülere sahip modelleri vardır. Hangi alanda kullanacağınızı belirledikten sonra uygun ölçüde keçe saksıyı online olarak sipariş edebilirsiniz.

Duvara monte olarak kullanılan keçe saksılar hem dekoratif amaçlarla hem de ürün yetiştirme amacıyla kullanılabilirler. Kendi duvarınızda kahvaltılık biber, marul, fasulye yetiştirebilir ve sağlıklı olduğundan emin olarak tüketebilirsiniz. Tamamen organik beslenme sağlayan keçe saksıları uygun toprak ile doldurduğunuzda marketlerden yetiştirmek istediğiniz ürünün tohumunu almanız yeterlidir.

İç mekanlara da uygun olan keçi saksı kullanımı bahçeniz olmasa bile evde ürün yetiştirebilmek için uygundur. Ürünlerin ölçüleri şu şekildedir:

  • 100cm x 100cm
  • 50cm x 50cm
  • 100cm x 50cm
  • 50cm x 100cm

Uygun ölçülerde ürün satın aldığınızda hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Üretimde kullanılan ham madde keçedir ve keçe sayesinde yetiştirmek istediğiniz bitkiler kolay bir şekilde hava aldığı için sebzeleriniz lezzetli ve sağlıklı olur.

Üretilirken hiçbir kimyasal madde kullanılmaz ve hijyen koşullarına uygun üretim yapılır. Geri dönüşümlü olan keçe saksılar doğa dostudur ve yüksek ısıya da dayanıklıdır. Güneş ışınlarından kendilerini korurlar ve asla toksik madde üretmezler.

No comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir