Keçe Saksı Modelleri

Keçe saksı modelleri evinizin iç duvarlarına ya da bahçenize kolaylıkla uygulayabileceğiniz dikey bahçelerdir. Farklı renk ve model seçeneklerine sahiptirler. Gri, siyah ve yeşil renklerde çeşitli ölçülerde üretilirler. 100cm x 100cm, 50cm x 50cm, 50cm x 100cm ve 100cm x 50cm modelleri vardır.

Kurulumu oldukça basittir ve kurulurken tadilat gerektirmez. Saksıları hemen kullanmaya başlayabilir ve içinde çiçek, meyve, sebze yetiştirebilirsiniz. Eğer balkonunuz çok küçükse ve çiçeklendirmek istiyorsanız balkon duvarınıza koyduğunuz bir dikey bahçe harika bir görünüm kazandırır ve size de bol bol alan kalır.

Yeşil bitkilerin de yetiştirilebildiği dikey bahçeler rengarenk çiçeklerle de donatılabilir. Hafif ürünler olduğundan taşınma durumunda da rahat yer değiştirebilirler. Keçe saksı modelleri uygun fiyatlara yaşam alanınızı güzelleştirirler. Balkonunuzda minik bir bahçe yaratmak keçe saksılarla çok kolaydır.

Hiçbir kimyasal madde barındırmadığı için çocuk olan evlerde de gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Kullanışlı modeller ile biber, marul gibi sebzeler de yetiştirebilir ve sofranıza taze olarak koyabilirsiniz. Hobi olarak da kullanılan modeller minik çiçek bahçeleri yaratırlar ve tüm bunları oldukça ufak bütçelerle başarırsınız.

Evinizde size özel bir alan oluşturmak için birebir olan keçe saksılar yetiştirdiğiniz bitkileri, sebzeleri güneş ışınlarından da koruyarak sağlıklı büyümelerini sağlar. Isıya karşı dayanıklı yapıları ile bahçede, balkonda kullanılabilirler. Hem göz zevkinize hitap ederler hem de sofranızı donatırlar.

No comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir