Keçe Duvar Saksısı Neden Tercih Edilmelidir ?

Çoğumuz yeşil alan ve köy hayatından uzak bir şekilde betonların arasında yaşamaya çalışıyoruz. Hayatımızın önemli parçasını oluşturan bitkiler ve çiçekler ise yeteri kadar çevremizde bulunduramıyoruz. Kendimize yeşil bir alan oluşturma ihtiyacı duyuyoruz. Çiçekler karbondioksit alarak oksijen vererek temiz bir hava sunmaktadır. Evde, iş yerinde veya çalışma odamızda yeterli alan bulunmadığında dolayı çiçek yetiştirmiyoruz. Kendimize sağlıklı bir alan yaratmak için burada devreye Keçe Duvar Saksısı giriyor.

Keçe Duvar saksıları yer kaplamayıp, pratik bir şekilde duvarlarımızda hoş görüntü oluşturmamıza sağlıyor. Keçe Duvar saksıları yazları fotosentez yaptığından dolayı güneş ışınlarını emerek 10 dereceye kadar evinizi ferahlatabilir. Kışın ise bu durumun tam tersi olarak evinize soğuk hava girmesini engelleyerek sıcak tutmaya yarar.

Küçük ve birçok gözenekleri sayesinde çeşit çeşit çiçekler yetiştirebilirsiniz. Ek olarak duvar saksıları yıkanabilir özelliğe sahip olmakla beraber temizliği de oldukça basittir.

Bahçede yetiştirebileceğiniz sebze ve meyveyi pratik bir şekilde duvar saksılarında yetiştirebilirsiniz. Keçe Duvar saksıları küçük olduğundan dolayı bir saksıya göre kolay bir şekilde yeri değiştirebilir veya kurulabilir. Sebze veya meyvelerinizi daha hızlı yetiştirmek istiyorsanız yerini Güneş Işığına doğru değiştirmeniz yetecektir.

Duvarlarınız boş bir durumdayken Keçe duvar saksıları ile evinize veya ofisinize renk katabilirsiniz. Çeşitli bitkiler yetiştirebildiğinizden dolayı evinizde renk şöleni yaşayabilirsiniz.

Saksı ve diğer bitki yetiştirme türlerine göre fiyatı daha ucuzdur. Düşük bir bütçeyle duvar saksısı alıp evinize sağlık ve renk katabilirsiniz.

No comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir