Keçe Duvar Saksıları Sağlıklı mıdır ?

Hayatın ve dünyanın büyük bir kısmı çiçekler ve ağaçlardan oluşmaktadır. Çiçeklerle uğraşmak isteyen ve bahçede yetiştirmeye özenen birçok insan vardır. Yazlıkları olan veya büyük bir bahçesi olanlar bu konu da çok rahattır. Hem hobi olarak çiçek yetiştiriliyorlar hem de ailelerine veya kendilerine sağlıklı bir yaşam sunuyorlar.

Şehirde betonların arasında yaşayanlar ise hem oksijen eksikliği yaşıyorlar hem de hobi olarak yapmak istedikleri çiçek yetiştiriciliğini yapamıyorlar. Çünkü evlerinde ne yeterli alan bulunmakta, bakım yapabilecek bir bütçeye sahip değillerdir. Bu durumda keçe duvar saksıları olaya girmektedir. Pratik kurulumu, hijyenik olması ve temizlenebilir özelliği sayesinde şehirde yaşayanlar insanlar doğrudan keçe duvar saksılarını tercih eder.

Keçe duvar saksılarının hammaddesi keçe ürünüdür ve geçe ürünü organiktir. İlk olarak keçe nedir onu bilin. Keçe, hayvan yünlerinin ( koyun, lama, deve ve tavşan gibi ) ısı, su ve sabun yardımıyla birbirine girmesi ile organik olarak oluşur. Keçe doğal malzemeler ile üretildiğinden dolayı keçe duvar saksıları da doğal ve sağlıklı olmaktadır. Etrafa hiç bir zarar vermemekle beraber keçe duvar saksılarının içine sebze, meyve veya bitki ektiğiniz durumda karbondioksit alarak oksijen verdiğinden dolayı size sağlıklı bir ortam sunmaktadır. Sağlıklı olabilmesi özelliği yanından kolayca yıkanabilme özelliğinden dolayı her türlü avantajlı bir üründür.

No comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir