Duvar dekorasyon saksıları..

Kadın yada erkek farketmeksizin çiçekleri çok sevdiğimiz bir gerçek,hatta onlara bayiliyoruz.!Bazen saksıda, bazen vazoda onlara bakmayı seviyoruz. Evimizin hayatimizin bir köşesinde mutlaka onlara yer veriyor, bıraktıkları kokuları seviyoruz. Ev eşyalarımızda veya hayatımızın her alanında çiçeklere ve desenlerine yer veriyoruz. Yerimiz olsun olmasın bitkilerle haşir neşir olmak hoşumuza gidiyor.

Evde, ofiste bahçede hemen hemen pek çok yerde en önemli dekoratif unsur çiçekler oluyor. Birbirinden farklı aranjmanları ile etrafımıza güzellik saçıp bulunduklara yerleri bambaşka hale getiriyorlar.

Fakat çiçekler tek başlarına ne yazık ki dekorasyonun en önemli parçası haline gelemiyorlar. Bu aşamada devreye tamamlayıcı olarak saksı tasarımları giriyor. Her biri birinden hoş farklı saksı tasarımları ile özenle baktığınız çiçeklerinizi daha göz alıcı bir biçimde sergileyebilirsiniz. Ama saksı konusunda her zaman hayalini kurduğumuz tasarımı dışarıda bulamıyoruz. Ne kadar çiçek dekorasyonları yada mağaza gezersek gezelim bir işe yaramıyor. Çoğu zaman çok fazla yer kapladıkları için küçük alanlarınızda istediğiniz görünümü elde etmek zor oluyor.
Mesela bir balkon dekorasyonu tasarlarken olmazsa olmasınız bitkiler, çiçekler. Bu işi farklı boyutlara taşımak artık çok kolay… Duvar saksılarımızı gördünüz mü peki?
Keçeden yapılmış özel kumaş ve tasarımıyla dekorasyonunuzu hem basit hemde çok güzel bir hâle getirmek için tek yapmanız gereken duvar saksılarımızı denemek. Duvar saksılarına sadece çiçek ekmekle kalmıyorsunuz kendi özel bahçenizde yaratabiliyorsunuz. Kendi dikey bahçenizi yaratıp, çok fazla tecrübeniz olmasa bile ürünümüzle bunu muhteşem bir hâle çevirebilirsiniz. Ve üstelik çok büyük paralar harcamadan…

Duvar Saksılarıyla sulama bilgisi olmadan dahi istediginiz bahceyi yada duvari süsleyebilirsiniz. Dikey bahçeleriniz güvence altında,fazla suyu drene ederek bir altındaki saksıya iletmektedir. Işte bu kadar duvara as ve ek!

No comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir