Duvar saksı çeşitleri nelerdir?

Evinizi süslemenin sınırı yok balkonunuzu terasınızı bir çok obje veya nesneyle süsleyebilirsiniz fakat yemyeşil bir bahçe hayalini de balkonunuza taşımak artık çok zor değil. Yeri büyük olan yada bahçesi verandasi olanlar cok şanslı ama artık yeri olmayanlar içinde ideal ürünleri sizinle tanıştırma vakti geldi.

Eskiden ciceklerimizi türlü türlü saksılara ekerdik cam plastik ahşap vs ürünlerle heryeri doldururduk ama artık herşeyin bir kolayı var çok yer kaplamayan duvar saksılarıyla bu işi bir adım daha ileriye taşıyabilirsiniz. Türlü türlü çeşit seçeneğiyle bir çok güzel ürün var ama çoğu malzeme ve yer bakımından sıkıntı çıkarabiliyor.

Örneğin evinizde balkonunuz var çokta büyük değil ama burayı çiçeklerle donatmak istiyorsunuz hem  alandan hemde yerden tasarruf ederek bu işi daha şık  bir hâle o kadar kolay getirebilirsiniz ki. Nasıl mi? Cepli duvar saksılarımız tam da aradınız ürün. Verandanızın büyüyen alanını duvar saksılarıyla ikiye katlayin.Yada  balkonunuzda hatta mutfağınızda otlar çiçekler sebzeler yetiştirin
Ekin biçin kendinize özel bir duvar bahçesi yaratın. Kolay dikim bahçesi yapmak artık o kadar kolay ki…

Daha fazla dikim alanı yaratmak için üretilmiş çeplerle yükseltilmiş su geçirmez tasarımla, sadece açık alanda değil kapalı alanda da mekanınıza süslemek için en uygun sistem duvar saksı ürünümüzdür.

Bu saksıları dikim çantası olarak düşünün. Şu geçirmez olmasına rağmen ayrıca nefes alan yapıya sahiptir. Bitki yeterli neme ulaştığında bu cepler otomatik olarak rahat bir büyüme ortamı icin fazla suyu sızdırır. Ve astığımız duvar mesela örnek olarak duvarınıza herhangi bir leke yada zarar vermeden etkili bir şekilde korur zemini kirli göstermeye sebep olmaz. Normal duvar saksılarına  nazaran daha pratik bir üründür. Bu cepli sistemle bitkilerinize gereken en güzel ortamı saglayabilirsiniz.

Dikey bir bahçe yapmak istiyorsunuz bunun için gerekli çok pahalı ve aşırı bir malzemeye ihtiyacınız artık yok. Yıl boyunca ekil biçip ailenize sebze meyve sağlamanın kolay yolu saksılarımız. Hemde bir kaç metre alan içine bile hayalimizi sığdırabilirsiniz. Unutmayın yesil bitkiler çok fazla oksijen bırakır ortamınızı arındırır ferah bir hâle getirmenizi sağlar.

No comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir