Balkon Duvar Saksı İçin En İyi Saksı Nedir?

Çoğunlukla insanlar hayatlarının üçte ikisini dört duvar arasında geçirirler. Herkesin kendine göre yaşam alanı var, kimi çok büyük bahçelerde kimide ufakta olsa balkonunda terasında kendi uğraşlarıyla çiçek yada bitki yetiştirerek hayal ettikleri yeşil doğaya özlemlerini gideriyor.

Bu nedenle yaşam alanlarınızı modern tasarımimiz olan duvar cep saksılarımızla özel hale getirmek için çalışıyoruz. Iç yada dış mekan farketmeden Doğanın tüm renkleri sizinle olsun istemezmisiniz?  Özgün ve şık tasarımlı duvar saksilarimizla hizmetinizdeyiz. Canlı çiçek veya bitkilerle duvarınız rengarenk olsun.

Herhangi bir mekana iç yada dış farketmeden bitki katmak için, şık yerden tasarruf sağlayan duvar saksılarımız aynı zamanda çevre dostudur.
Kurulumu çok basit bir kaç vidayla duvarınıza tutturup dekorasyonunuzda basit ama etkili bir fark yaratmak için duvar saksımızı mutlaka denemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.
Örneğin küçük ve dar bir balkonunuz var sukulent yetistiriyorsunuz.

Harika bir görünüm elde edebilirsiniz.   Yada minik minik cilekler sebzeler.. Balkonunuzun duvarında hiç bir yere temas etmeden çürümeden sağlıklı bir sekilde yetistirebilirsiniz. Yenilebilir otlardan tutun sarkan çiçeklere kadar herşeyi istediğiniz düzenle kendiniz tasarlayıp duvar saksılarıyla yer kaplamadan yetiştirebilirsiniz. Hayal ettiğiniz balkonu saksılara bogmaya artik gerek yok. Duvar saksılarıyla dekorasyonuzuda istediginiz düzeni verin. Bitki dikmek için artık çok büyük yerinizin olmasına gerek yok. Aile bahçesi, balkon, bahçe, yeşillendirme projeleri bahçe üretimleri için uygundur.

No comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir