Çiçeklik Duvar Saksisi Nasil Kullanilir?

Evinizin yada bahçenizin bir duvarını gözünüze kestirdiniz.Buraya değişik ne yapabilirim diye düşünüyorsunuz, normal duvara asılan saksılarla bir yere kadar birşeyler asıp yetiştirme imkanınız var. Çünkü saksılar mutlaka ve mutlaka yer sıkıntısı yaratacaktır. Fakat duvar saksilariyla böyle bir sorun yaşama imkanınız yok neden mi?  Yaklaşın:)
Cepli duvar saksılarıyla duvarınızı, boydan boya çiçek duvarı haline getirebilirsiniz. Renk renk çiçeklerle bezenmiş muhteşem bir duvar tasarlayıp insanları kıskandırmaya ne dersiniz? Bizce mükemmel bir fikir…

Ister sarkan çiçekler, ister sukulentler, isterseniz kaktüs, begonya, menekşe tarzında cicekleri bile ekip bu cepli duvar saksılarımızla sağlıklı bir şekilde büyütebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bir tablo asar gibi duvarınıza duvar saksılarımızı asmak. Bu kadar basit.

Peki çiçek ektiniz fakat bu sizi yeterince tatmin etmedi mi?   O zaman bir fikrimiz daha var dikey tarım. Saksılarımıza çeri domates, çilek çok fazla kök salmayan bütün sebze meyveleri ekebilirsiniz. Sebze meyvelerinizi organik  olarak dalından pardon duvarından koparıp yiyebilirsiniz. Biberiye, maydanoz, taze soğan,nane, kekik gibi otlarda yetiştirip taze taze yemenin keyfini çıkarın. Ve bunu yaparken koca koca saksılara hiç gerek yok, cepli sistemli duvar saksılarıyla  sıra sıra istediginiz düzen vererek, ekip biçebilirsiniz.

Keçe maddesinden yapilan saksılarımız, organik tarıma en uygun malzemeden yapılmıştır. Hava alır ,su geçirgenliği sayesinde fazla suyu tahliye eder ve bunu yaparken duvarınızı kirletmez zarar vermez. Çok yer kaplamadigi ve hafif bir malzeme olduğu için istediğiniz zaman kaldırıp tekrar tekrar kullanılabilme özelliğine sahil duvar saksılarımız en uygun fiyat seçenekleriyle sitemizde.

No comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir