Dikey keçe saksı tasarımları evinizin iç kısmına da dış kısmına da uyum sağlayabilen çok kullanışlı ürünlerdir. Gri, yeşil ve siyah renkte satın alınabilirler. 50cm x 50cm, 100cm x 100cm, 50cm x100cm ve 100cm x 50cm ölçülerine sahip olan modelleri vardır.

Evinizde keçe saksıları kullanmak istediğiniz alanın büyüklüğüne göre hangi ölçüden kaç adet saksı gerektiğine karar verebilirsiniz. Bir dikey bahçede toplam 9 18 36 adet saksı bulunur. Bu saksıların her birine farklı ürün ekebilirsiniz. Çiçeklerden papatya, begonvil, sarmaşık gülü gibi çeşitleri ekerek evinizi ya da balkonunuzu rengarenk çiçeklerle donatabilirsiniz.

Dikey bahçeler ayrıca sebze ya da meyve üretmek için de kullanılırlar. Marul, biber gibi sebzeleri kolaylıkla yetiştirebilirsiniz. Çileğinizi kendiniz yetiştirip sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Dikey keçe saksı tasarımları uygun fiyatlarla adrese teslim edilir. Kolay taşınabilir hafif yapıları vardır ve dilediğiniz zaman yerini değiştirebilirsiniz.

Hijyenik koşullara uygun üretilmiştir ve temizlemesi oldukça kolaydır. Dilerseniz tüm toprakları boşaltıp temizleyerek tekrar kullanım sağlayabilirsiniz. Keçe maddesi organik bir maddedir ve çeşitli hayvanların tüyünden elde edilir. Bu sebeple sağlığa tamamen uygundur ve yetiştirdiğiniz ürünleri korkmadan tüketebilirsiniz.

Ayrıca evin iç duvarlarında kendi bahçenizi yarattığınızda bitkilerin fotosentez yapacağından dolayı evinizin havasını da temizler. Su geçirmez olduğundan ev içerisinde kolaylıkla sulayabilirsiniz. Kolay yıkanır ve uzun süre kullanılacak şekilde dayanıklı malzemeden üretilmiştir.

No comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir