Keçe Saksı Fiyatları

Keçe saksı fiyatları seçeceğiniz modelin ölçülerine göre farklılık gösterebilir. Her bütçeye uygun modeller ile uygun fiyatlara evinizde ya da bahçenizde harikalar yaratabilirsiniz. Fiyatlar 80 TL ile 150 TL arasında değişiklik gösterebilirler. En büyük ölçülere sahip olan 100cm x 100cm keçe saksılardan koymak istediğiniz alana göre kaç adet alacağınızı belirledikten sonra fiyat bilgisi alabilirsiniz.

İçerisinde çiçek, yeşil bitki, sebze ya da meyve yetiştirebileceğiniz keçe saksılar uygun fiyatlı kaliteli ürünlerdir. Ham maddesi keçedir ve toksik madde üretimi asla olmaz. Organik yapıya sahip olduğu için içerisinde kolaylıkla sebze ve meyve yetiştirerek tüketebilirsiniz.

Bahçe duvarlarınıza bir farklılık katmak istediğinizde en kullanışlı ürün dikey bahçelerdir. Rengarenk çiçekler ekebilirsiniz. Keçe saksı fiyatları yıl içerisinde çeşitli indirimlere girer ve istediğiniz bahçeye ulaşabilirsiniz.

Evinizde, balkonunuzda ya da bahçenizde farklı bir hava yaratırken alanınızdan yemek istemiyorsanız duvara monte edilen keçe saksılar tam size göre. Online olarak sipariş verdiğinizde gönderim de ücretsizdir. Böylece ekstra masrafa girmemiş olursunuz.

Ürünler hava geçirebilen özelliğe sahiptir böylece ektiğiniz ürünler kolay ve sağlıklı şekilde büyüyebilir. Ayrıca sulama yaptığınızda fazla suyu kendisi dışarı atar böylece ektikleriniz çürümeden korunmuş olur. Güneş ışıklarından koruyucu özelliğe sahip olduğu için ekinleriniz asla kurumaz.

Çiçekleriniz rengarenk açarak kendi bahçenizi yaratmış olursunuz ve dekoratif amaç için de kullanılan keçe saksılar her ortama uygundur.

No comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir