Keçe Saksı Kokuya Sebep Olur Mu?

Keçe saksı koku yapar mı gibi sorular ürünü almayı düşünen insanların merak ettiği sorulardır. Keçe saksıların ham maddesi keçedir ve tamamen organiktir. Yapısı itibarıyla hava geçirme özelliğine sahip olduğu için asla koku yapmaz.

Yer saksılarını kullanmaktan daha avantajlıdır çünkü hem su geçirmez hem de yetiştirdiğiniz ürünler çok daha sağlıklı olur. Güneş ışınlarından koruyucu özelliği sayesinde ürünleri kurumaktan korur. Keçe saksılar sağlığa uygun olarak üretilmiş ürünlerdir.

Taşıması ve montesi kolay olduğu için oldukça pratik ürünlerdir. Evinizin iç kısmında da dış duvarlarında da kullanılabilirler. Eğer ektiğiniz bitkiler yerini sevmezse kolayca tekrar yerini değiştirebilirsiniz. Her türlü ortama uyum sağlarlar. Keçe saksı koku yapar mı sorusu için ürünü bir kere kullanmaya başlamanız yeterlidir.

Uygun bütçelerle evinizde harika bir bahçeye sahip olabilirsiniz. Üstelik kullanımları da çok yönlüdür. Mutfağınıza koyduğunuz küçük boyutlu bir duvar saksısında çeşitli otlar yetiştirerek yemeklerinize lezzet katabilirsiniz. Üstelik kendiniz yetiştirdiğiniz için sağlıklı olduklarından yüzde yüz emin olursunuz.

Şehirde bir sitede ya da apartmanda yaşıyorsanız bahçeli evi olanlara gıptayla bakıyor olabilirsiniz. Keçe saksılar sayesinde siz de şehir içinde kendi bahçenize kavuşabilirsiniz. Duvara monte edildiği için balkon ya da terasınızda büyük alanlar kaplamaz ve oturduğunuz alanı etkilemez.

Hobi olarak ya da dekorasyon amaçlı kullanılabilen dikey bahçeler son yılların en popüler ürünüdür.

No comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir