Neden Hobi Duvar Saksısını Seçmelisiniz?

Çiçekleri seviyorsaniz ve evde çiçek yetiştirmek istiyorsanız aradığınız herşey burada:) Çiçekler hayatımızın her alanında varlar. Evlerimizi bahçelerimiz hatta iş yerlerimizi bile minik minik çiçeklerle süsler illa ki kendimize yesil alan olustururuz. Kadin erkek farketmeksizin çiçekler evlerimizde hem dekorasyon hem de havanın temizlenmesi için önemlidir. Yeterli alanınız yada bahçeniz yoksa dahi çiçek yetiştirmek için mükemmel bir önerimiz var. Duvar saksıları… Duvarınızda çiçeklerden tablonuzu kendiniz yaratmaya ne dersiniz?

Çiçekler karbondioksit gibi toksinleri havadan temizlediği gibi oksijen de sağlamaktadır. Bu özellikler sadece yeşil yapraklı bitkiler için geçerli değildir. Süs bitkileri de aynı işlevi gördükleri gibi güzel görüntüleri ile sizlere huzur verirler. Sardunyalar, Afrika menekşeleri, siklamenler, orkideler, kaktüsler ve sukulentleri duvar saksıları kullanarak duvarinizda kullanabilirsiniz.Artık evinizi çiçeklerle dekore etmemek için bir sebebiniz kalmadı.

Peki balkonunuzu küçük bir seraya dönüştürmeye ne dersiniz ?  Duvar saksısı tam aradığınız materyal. Sebzeler, rengarenk çiçekler, yeşil bitkiler ve aromatik otlar ile balkonunuz size huzur verirken, yemeklerinize de lezzet katacak,taze taze dalından koparıp yiyebileceğiniz sebze meyvelerle organik beslenirken evinizi duvarınızı yada balkonunuzu mini bir bahçeye dönüştürebilirsiniz. Duvar saksıları cep cep tasarlanan yapısı ile hem ektiğiniz her ürünü düzenli ve görsel acıdan muhteşem ve göz alıcı bir hâle getirebilirsiniz. Ve bunu yapmak duvara tablo asmak kadar kolay ve zahmetsiz. Kurulumu bu kadar kolay malzeme olarak hafif ve tekrar kullanıma elverişli duvar saksılarıyla hem çok büyük paralar ödemeden hemde yerden tasarruf ederek sahip olabilirsiniz.

No comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir