Şehirlerde yaşayan insanlar zamanla bunalmaya başlamışlardır. Her yer beton, her yer inşaat. Yeşillik alanlar yıllara göre azalmaya başlamıştır. Azalan yeşillik sebebiyle insanlar evlerinde saksı ile çiçek yetiştirmeyi düşünmüştür ama günümüz evlerinde alan dar olduğundan dolayı çiçeğe yer kalmamaktadır. Eh zaten balkonlar da hava almaya zor yetiyor. Daha pratik bir yol arayışına girmişlerdir. Bu arayış sonucunda ise keçe duvar saksılarını tercih etmişlerdir.

Keçe duvar saksıları insanların hobileri için de tercih ettiği bir saksı türüdür. Kolay kurulumu ve pratik bir şekilde temizlenmesi sayesinde şehirlerdeki insanların kahramanı olmayı başarmıştır. Saksıların aksine zeminde yer kaplamamakla beraber boş olan duvarlarınızı doldurmak ve renklendirmek için kullanabilirsiniz. Sadece ev değil tabi ki de. Ofisinizde, bahçenizde hatta basit ve pratik olduğundan dolayı tahmin edebileceğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

Şimdi keçe duvar saksılarının nasıl kurulduğuna gelelim. Öncelikle ihtiyacınız olan boş ve sağlam bir alandır. Keçe duvar saksılarının etrafında bulunan yuvarlak şekilde duvara monte etmek için alan vardır. Sağlam bir duvar bulduktan sonra keçe duvar saksısını bir elinizle tutarak, diğer elinizle ise matkapla sırayla tüm boşlukları vidalayın. Vida tutturduktan sonra sağından solundan sağlamlığını kontrol edin. Eğer sallanmıyorsa bütün işlemler bu kadardır. İstediğiniz zaman vidaları tekrardan sökerek başka bir alana kolay bir şekilde keçe duvar saksılarınızı taşıyabilirsiniz.

No comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir