Duvar saksıları hangi malzemeden yapılır?

Duvara monte edilen bir çok saksı modeli vardir. Metal, ahsap plastik vb gibi, fakat bunlar yer ve görünüş  acisindan cok siradan,  hemde çok yer kaplayan ürünlerdir. Biz hem orjinal hemde şık olan kendi tasarımımız ürünümüzle fark yaratiyoruz.

Keçeden yapılmış, geri dönüşümlü hava alan ve kurulumu cok rahat yapilan bir ürün olduğu icin cok sağlıklı ve yer kaplamaması açısından da oldukça kullanışlı bir ürün. Tablo asar gibi duvarınıza asıp içini istediğiniz bitkilerle rengarenk süsleyebilirsiniz.

Ürünümüz ile evinizin iç ve dış tasarimina harika bir dokunuş katın. Bu kullanıslı ürün ile iç ve dış mekanınıza bitkilerinizle en güzel dekorasyonu yaratıp istediğiniz yemyesil bahçeye kavusabilirsiniz.

İstediğiniz ölçülerde duvarınızı yada balkonunuzda her hangi bir köşenizi duvar saksılarıyla süsleyebilirsiniz.

Mesela ahşap bir duvar saksısı yaptınız,  onu asmak icin iplere yada kancalara metal aksesuarlara gerek duyarsınız. Fakat bizim ürünümüzde montaj duvara resim asmak kadar kolay. Extra bakim istemez ve uzun ömürlüdür  istediğiniz zaman kaldırabilir, tekrar tekrar kullanabilirsiniz.

Balkonunuzda yada duvarınızda mini bahçenizi yaratmak çilek,sebze ve yeşillik bitkileri dikim için mükemmel bir üründür. Duvara veya tırabzana asmak çok kolaydır ve bircok yerden tasarruf etmenize yardımcı olabilir. Keçe malzemeden yapılmış, bu ürün çevre dostu ve dayanıklıdır. Aynı zamanda iç ve dış duvar yeşillendirme olarak kullanılabilir, ısıya soğuğa dayanıklı bu keçe duvar saksısı,yumuşak ve hafif tasarımlıdır. sulama yapıldığında aşırı su keçe malzemeden otomatik olarak akacaktır.

No comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir